Beluga Hunting berry dessert liquer 0,7l 38%

Likéry

UPB

Lovu zdar a bobulovým plodům zvlášť. Beluga Hunting Berry Dessert Liqueur je ušlechtilý likér, který je inspirovaný lovem. Podobně jako vodka Beluga se vyrábí ze špičkového sladu a artézské vody. K tomu je ale ještě zapotřebí ručně sbírané bobulové plody, mezi které patří třeba borůvky, brusinky, aronie, šípky, jeřabiny a anýz. Parádní na ledu, v namraženém panáku nebo jako součást koktejlů.

1.065,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Značka Beluga spatřila světlo světa v roce 2002, kdy se v destilerii Mariinsk završil dlouhý proces hledání ideální receptury pro absolutně špičkovou ruskou vodku. Vyhrála kombinace sladu a nejčistší artézské vody ze sibiřských pramenů. Tyto ingredience pak prochází dlouhým a náročným výrobním procesem.

Vodka si získala obrovskou oblibu a bylo na čase vydat se i trochu jiným směrem. A tak vznikla edice bylinných a ovocných likérů, které mají stejný základ jako prémiová vodka Beluga. Po dvojité maceraci v destilátu následuje destilace na kotlíkovém zařízení, blendování a nakonec filtrace za studena. Rázem je na světě likér z bobulovin Beluga Hunting Berry Dessert Liqueur.