Men's shop Kutná Hora

Hruškovna Men's shop je obchod s dárkovým zbožím zaměřeným (nejen) na muže. Najdete u nás vybrané i investiční destiláty, skvělý výběr vín, delikatesy, doutníky a mnoho dalšího...

Myšlenkou je, že v Kutné Hoře a široko daleko chybí obchod s dárky pro chlapy. Vybere si opravdu každý od dárku za 100 Kč po klidně několik tisíc. Dárek pro běžnou spotřebu nebo jako investici či na památku. Prioritou je, aby produkty byly vždy kvalitní a prověřené.

Men's shop je trošku jiný obchod než jsou lidi zvyklí. Většinu produktů je možné ochutnat, můžete si v klidu sednout, dát si třeba kávu a v klidu vybrat ten správný dárek.

Navštivte nás...

Potřebujete pomoci s hledáním vhodného dárku?

Rádi Vám připravíme nabídku dárku "na míru". Pokusíme se najít něco výjimečného, neotřelého a samozřejmě vhodného. Stačí vyplnit a odeslat dotazník níže... pak už je to na nás!

Nezávazná poptávka "dárku na míru"
Abychom si mohli vše rychle upřesnit
Na e-mail vám např. zašleme naše návrhy

Degustace, skvělá kává a mnohem více!

Připravujeme toho pro naše zákazníky mnohem více. Nejen, že u nás můžete ochutnat skvělou kávu (kterou rádi připravíme k vychutnání u nás, i s sebou), ale také vám rádi nabídneme k ochutnání i značnou část našeho sortimentu. A to jak soukromě, tak i při řízených degustacích.

V případě zájemu nás neváhejte kontaktovat nebo sledujte naše sociální sítě, kde budeme naše akce zveřejňovat.