Svach's Old Well WHISKY + pralinky a ponožky

Whisky

Svachovka

Krásná dárková kazeta s magnetovým uzávěrem obsahuje sadu Svach´s Old Well whisky, originální ponožky s whisky motivem a 14 ks čerstvých pralinek Duetino s whisky ganáží.

1.799,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Pokud chcete nejdříve přechutnat Svachovu Old Well whisku, doporučujeme tuto degustační sadu, která obsahuje 6 zajímavých staření s různou lihovitostí.

Svach´s OLD WELL whisky Bourbon-Sherry barrels 42,4% a 46,3% má lehké dubové aroma , trochu ovocité s hřebíčkem. Chuťí připomíná sušené švestky a lesní jahody. Závěr je hodně krátký, ale hladký a třešňový.

Svach´s OLD WELL Laphroaig barrel whisky 46,3% má aroma silně kouřové, připomíná mušle slávky. Chuť je sladká s všudypřítomným kouřem a je lehce cítit mořská sůl. Závěr je dlouhý, jódový a příjemně sladký.

Svach´s OLD WELL whisky Virgin Oak barrels 50,5% je je příjemně středně nakouřená jako doutnající rašelina, vůně připomíná čaj Earl Grey. Chuť je výrazně sladová až marcipánová, kouř krásně vybíhá. Závěr jsou cítit ořechy a přetrvávající kouř.

Svach´s OLD WELL whisky Bourbons and Porto barrels 46,3% byla destilována ze sladového ječmene a stařena v sudech po americkém bourbonu a červeném Portském víně. Barva je krásně rubínová, Aróma je příjemně nasádlé, doutnající oheň, rozinky. Chuť je kořenitá, ovocitá, kouřová. Závěr Dlouhý, pečené opálené ovoce

Svach´s OLD WELL whisky Bourbon and Pineau des sharentes barrels 51,9% byla destilována ze sladového ječmene a stařena v sudech po americkém bourbonu a francouzském červeném dezertním víně Pineau de Charentes. Barva mahagonová. Aroma jahody, bez, pomerančová kůra. Chuť Lesní ovoce, hladká a zároveň výrazná, borůvková marmeláda. Závěr je středně dlouhý, sušené ovoce.