Apple & cinnamon popcorn 250g tubus

Sladkosti

Zigmundo

Bohaté skořicové aroma následované máslovou chutí karamelu ukončené jemně kyselou ovocnou chutí jablka. Obsahuje lyofilizované jablko, které má nakyslou chuť aby bylo v kontrastu s karamelem. No a skořice? Její nezaměnitelnou vůni ucítíte ihned po otevření jakéhokoli z typů balení, ve kterém je tento produkt zabalen. Není jí však mnoho, jen tak akorát abyste si vychutnali všechny tři chutě v jednom - jablko, skořici a karamel. Pokud je popcorn správně udělaný, ovocnou chuť jablíčka byste měli cítit téměř na konci.

199,- Kč

Skladem

Celý popis produktu

Bohaté skořicové aroma následované máslovou chutí karamelu ukončené jemně kyselou ovocnou chutí jablka. Lyofilizované jablíčka (vymražením) jsou v procesu výroby vmasírována do horkého karamelu a nanesena na popcorn v momentě, kdy jim tato úprava ponechá všechny původní výživné látky a vitamíny a následně je popcorn ochucený skořicí.

Vyvážená kombinace jablka a skořice v kontrastu s máslově-oříškovou chutí karamelu vytváří pochoutku s překvapivým chuťovým požitkem. Tato příchuť je dodávána výhradně v 250g tubusech, na objednávku i v 450g kbelíkách. Skvělý snack jako dárek i pro obchodní partnery, rodinu nebo jen tak - na posezení s kámošema či do auta.

Nutriční informace / 100 g:
Energetická hodnota: 2077 kJ/495 kcal
Tuky: 22 g / z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g
Sacharidy: 72 g / z toho cukry: 36 g
Bílkoviny: 3,1 g
Sůl: 0,79 g